Burada ürün teslimatımızın şartları ve koşulları hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Ürünlerimizi internet sitemizden satın aldıktan sonra doğrudan adresinize teslim olarak alabilirsiniz. Belli bir limitten sonra ürünler bedava kargo ile size ulaşır. Siparişlerinizin size zamanında ulaştığından emin olmak için kalifiye kargo firmalarıyla çalışırız. Kargo firmasıyla anlaşmamız sabit fiyatlıdır. Yani alışveriş başına sadece bir kargo ücreti ödersiniz.

Haftaiçi 17:00'a kadar yaptığınız alışverişleriniz aynı gün kargoya verilir. Daha geç saatlerdeki siparişleriniz ertesi iş günü kargoya verilir. Haftasonu verilen siparişler ise ancak pazartesi günü kargoya verilebilir.

 

Örnekle açıklamak gerekirse;

 

Sepetinizde ki ürünlerin toplamı 40 tl ise, bu sepet için sadece 40 TL kargo bedeli ilave edilir ve toplam ödeyeceğiniz miktar 80 TL olur

veya ürünler toplamı 250 tl ise bu sepet için de sadece 40 TL kargo bedeli ilave edilir ve toplam ödeyeceğiniz miktar 290 TL olur.

  HİZMET SAĞLAYICI       BÖLGE    TESLİMAT SÜRESİ    TESLİMAT MALİYETİ   
YURTİÇİ KARGO Türkiye 1-2 İş Günü (Pazartesi'den Cuma'ya) 40 ₺

 

Bedava Kargo

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde sepet tutarınız 750 ₺ ve üzerine ulaştığında kargo ücretini biz ödüyoruz. Sepet onay sayfasında herhangi bir kargo ücreti yansımadığını görebilirsiniz.


Bu web sitesinde yer alan materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.

whatsapp_tr WHATSAPP