Her zaman bir adım önde...

1993 yılında tek bir makineyle, küçük imalathanemizde bu işe girişirken aklımızda sadece şu vardı

“Ne yaparsak en iyisini yapacağız ve her zaman bir adım önde olacağız”

Öyle oldu da, öncülüğünü yaptığımız sektörde ki her firmadan, her zaman bir adım önde olduk.

 

Koza markasını oluşturduk ve içerisine sadece 1. sınıf ürünler koyduk. Türk gıda kodeksinden, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı talimatlarından asla şaşmadık, sağlıklı, hijyenik ortamda ürünleri sağlayıp, size ulaştırmadan önce hepsini tek tek denedik. Mükemmel olduğundan emin olduk ve siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya başladık.  Öncelikle sadece aromalı dökme toz içeceklerde hizmet veriyorduk. “Her zaman bir adım önde” vizyonumuz gereği,Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve Tek kullanımlık şekeri içinde aromalı toz içecekler de hizmet vermeye başladık. Her geçen sene çeşitlerimizi ve ürün kategorilerimizi arttırmaya devam ettik ve şu anda soft dondurma, hazır Türk kahvesi, fırıncılık ürünleri, Milkshake, Karlı Buzlu Ürünleri ve vending ürünleri kategorilerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı çok mutluyuz.

 

Neden Biz ?

 

Tüm Ürünlere Kolay Ulaşım

Ürünlerimize hızlı ve kolay ulaşabiliyor olmanız bizim için çok önemli. Bu yüzden internet sitemizi tasarlarken iyi bir arama motoru ve detaylı anahtar kelimeler kullandık . Kolayca sepetinizi oluşturabilir isterseniz kapıda kredi kartı/nakit ödeme isterseniz güvenle internet üzerinden kredi kartınızla alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun haricinde 0850 888 5692 veya 0212 485 73 97 telefon numaralarımızda aramanızı bekleyen müşteri temsilcilerinizden direkt destek  alabilirsiniz.

Her Yere Uygun Fiyatlı ve Hızlı Teslimat

Ürünlerimizin gönderimini dünya çapında gerçekleştiriyoruz. Nerede olursanız olun, ister kapınıza kadar, isterseniz yakın bir kargo şubesine zamanında ürünlerinizi göndeririz.Ürünlerinizi dikkatlice paketler, güvenli ve sağlam bir şekilde size ulaşması için tüm süreci yönetiriz. İtibarlı kargo firmalarıyla yüksek hacimli çalışır ve burdan  elde edilen fiyat avantajını siz değerli müşterilerimizin faydasına sunarız. Sadece kaliteli ürün yetmez kaliteli bir şekilde size ulaşması da bizim için çok önemlidir. 

En kaliteli ürünler, Doğru Fiyatlar

Hizmet verdiğimiz tüm ürünlerin yüksek kalitede olduğunu garanti ederiz. Binlerce müşterimizden aldığımız güler yüzlü geri bildirimler ve müşteri geri dönüş oranları bunun en gerçekçi göstergesidir. Ürünlerimiz size ulaşmadan önce ciddi bir kalite kontrol sürecinden geçer ve ancak gönderime hazır olurlar. Ürünlerin kalitesinin yanı sıra satın  alırken doğru, ulaşılabilir fiyatın da öneminin farkındayız. Fiyat politikamızı belirlerken de buna dikkat ettik. Ne kalitemizden ödün veririz ne de gerçek doğru fiyattan.


Bu web sitesinde yer alan materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.

whatsapp_tr WHATSAPP