Kargo Bilgileri
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Alışveriş Sepetim

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kargo Bilgileri

Merhaba ve Nakliye ve Teslimat Bilgileri sayfasına hoşgeldiniz! Burada ürün teslimatımızın şartları ve koşulları hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Ürünlerimizi internet sitemizden satın aldıktan sonra doğrudan adresinize teslim olarak alabilirsiniz. Belli bir limitten sonra ürünler bedava kargo ile size ulaşır. Siparişlerinizin size zamanında ulaştığından emin olmak için kalifiye kargo firmalarıyla çalışırız. Kargo firmasıyla anlaşmamız sabit fiyatlıdır. Yani alışveriş başına sadece bir kargo ücreti ödersiniz.

Haftaiçi 15:00'a kadar yaptığınız alışverişleriniz aynı gün kargoya verilir. Daha geç saatlerdeki siparişleriniz ertesi iş günü kargoya verilir. Haftasonu verilen siparişler ise ancak pazartesi günü kargoya verilebilir.


Örnekle açıklamak gerekirse;


Sepetinizde ki ürünlerin toplamı 14 tl ise, bu sepet için sadece 9 TL kargo bedeli ilave edilir ve toplam ödeyeceğiniz miktar 23 TL olur

veya ürünler toplamı 145 tl ise bu sepet için de sadece 9 TL kargo bedeli ilave edilir ve toplam ödeyeceğiniz miktar 154 TL olur.


Maliyet ve Ortalama Teslim Süreleri


Hizmet Sağlayıcı Bölge Teslimat Süresi Teslimat Maliyeti
Ups KargoTürkiye1-2 İş Günü (Pazartesi'den Cuma'ya)9 ₺

Bedava Kargo

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde sepet tutarınız 200 ₺ ve üzerine ulaştığında kargo ücretini biz ödüyoruz. Sepet onay sayfasında herhangi bir kargo ücreti yansımadığını görebilirsiniz.

X