Dökme Kahveler
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Alışveriş Sepetim

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Dökme Kahveler

Dökme Kahveler

Ürünlerimiz kalitenin, lezzetin, onlarca yıllık deneyimin, sağlıklı ürünlerin ve hijyenin kombinasyonudur. Hızın, pratikliğin, kolaylığın, ekonomikliğin önem kazandığı günümüzde içecek ve yiyeceklerimizi kendi kendimize kolay ve hızla hazırlayabilmemiz bir ihtiyaçtır. Koza bu ihtiyaçlarınızla ilgili hizmet alabileceğiniz önemli bir markadır. Uzun sürelerde sıcak-soğuk içecekler, Türk kahvesi, Milkshake, Karlı-Buzlu Ürünler, Kahveler, Waffle, Pancake ve Crep gibi Fırıncılık Ürünleri hazırlamakla uğraşmanıza artık gerek yok. Tüm ürünlerimizin yapılışı oldukça kolay ve pratiktir. Genel anlamda ürünlerimize sadece su ekleyip hazır hale getirebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin altında bulunan "Açıklama" kısmında yapılışlarla ilgili detaylı bilgiler verdik. İyi Alışverişler

İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Fınd..
15,00TL Vergiler Hariç: 13,89TL
İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Fındıklı Kahveyi, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.   ..
15,00TL Vergiler Hariç: 13,89TL
İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Kahve..
15,00TL Vergiler Hariç: 13,89TL
İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Kahveyi, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.      ..
15,00TL Vergiler Hariç: 13,89TL
İşin uzmanından... Koza dökme Gold Kahveyi,..
26,00TL Vergiler Hariç: 24,07TL
İşin uzmanından... Koza dökme Gold Kahveyi, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda paketledik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Ortak damak tadımızı göz önüne aldık ve kahvenin lezz..
26,00TL Vergiler Hariç: 24,07TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kahve kremasını,..
8,50TL Vergiler Hariç: 7,87TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kahve kremasını, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda paketledik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.      &..
8,50TL Vergiler Hariç: 7,87TL
Yeni!
İşin uzmanından... Koza dökme Mocaccino, el değ..
15,00TL Vergiler Hariç: 13,89TL
İşin uzmanından... Koza dökme Mocaccino, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.        &nb..
15,00TL Vergiler Hariç: 13,89TL
Yeni!
İşin uzmanından... Koza dökme Karamelli Kap..
8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL
İşin uzmanından... Koza dökme Karamelli Kapuçinoyu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.    &..
8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL
Yeni!
İşin uzmanından... Koza dökme Fındıklı K..
8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL
İşin uzmanından... Koza dökme Fındıklı Kapuçinoyu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.    &n..
8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kapuçinoyu, el de..
8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kapuçinoyu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.        &n..
8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL
X