Doğal Çaylar
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Alışveriş Sepetim

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Doğal Çaylar

Doğal Çaylar

Diğer markamız ALMEY, Toros ve Kaz dağları köylerinden topladığı şifa kaynağı bitkileri, A, E ve C vitaminleriyle birleştirip beğenilerinize sunuyor. Temin ettiğimiz bitkileri, öncelikle fırın odalarımızda kurutuyor, değirmenlerimizde öğütüp toz haline getiriyoruz. Yüksek teknolojiyle vitamin takviyelerini yapıyor ve el değmeden paketleyip sizlere ulaştırıyoruz. Bardağınızın dibinde bitki tozları görebilirsiniz, sadece 1-2 dakika demlenmesine izin verin ve doğallığın keyfini çıkarın.

İşin mucidi ve uzmanından... Almey Nane..
10,00TL Vergiler Hariç: 9,26TL
İşin mucidi ve uzmanından... Almey Nane-Limon Çayı ürünümüzde;  Nane tozunu, limon tozunu, mentol ve okaliptüsü bir araya getirdik. Vücüdumuzun direncinin düştüğü durumlarda (soğuk algınlığı, nezle, grip gibi) verimli oksijen alımı çok önemlidir.  Verimli oksijen al..
10,00TL Vergiler Hariç: 9,26TL
İşin mucidi ve uzmanından... Form çay..
24,00TL Vergiler Hariç: 22,22TL
İşin mucidi ve uzmanından... Form çayı ürünümüzde,  metabolizmanızı hızlandıracak (tarçın, zencefil gibi), açlık hissinizi bastıracak (kiraz sapı, zerdeçal gibi), yağ yakımını destekleyici (yeşil çay, biberiye gibi) bitkileri kullandık.  Form çayını ana öğünlerinizin 1 saa..
24,00TL Vergiler Hariç: 22,22TL
İşin mucidi ve uzmanından... Tamı tam..
18,00TL Vergiler Hariç: 16,67TL
İşin mucidi ve uzmanından... Tamı tamına 21 şifa kaynağı bitki, Toros ve Kaz dağ köylerinden toplandı, fırın odalarında kurutulup, değirmenlerde toz haline getirildi. Uzmanlar tarafından A, E ve C vitamin takviyeleri yapılıp dikkatlice paketlendi. Siz kıymetli müşterilerimizin ..
18,00TL Vergiler Hariç: 16,67TL
X